Intuícia v manažérskom rozhodovaní

1. Názov Intuícia v manažérskom rozhodovaní
    Súbežný názovIntuition in the managerial decision making
    Autorské údajeNadežda Jankelová
    Autor Jankelová Nadežda EUBFPMKPM - Katedra manažmentu FPM
    Zdrojový dokument Ekonomika, financie a manažment podniku - rok 2011 : recenzovaný zborník vedeckých príspevkov z medzinárodnej vedeckej konferencie Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave : 29. 9. 2011 FPM EU v Bratislave. S. [1-6]. - [Bratislava] : [Fakulta podnikového manažmentu EU v Bratislave], [2011]. ISBN 978-80-225-3253-2 Obr.
    PoznámkyVEGA 1/0466/11. - Res. angl. Bibliogr. odkazy
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá rozhodovanie manažérske * manažéri * emócie * riadenie * vedomosti * zručnosti * etika
    AnotáciaRozdielne názory na intuíciu v rozhodovaní. Päť aspektov intuície podľa autorov Robbins a Culter. Rozhodovací proces podľa image theory. Výhody použitia intuície pri rozhodovaní. Faktory, ktoré podporujú dobré intuitívne rozhodnutie.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE11 01292-053, originál dokumentu